Солодкі подарунки 2021
  • Калькулятор
  • Доставка

  • Калькулятор
  • Доставка

Солодкі новорічні подарунки та набори оптом 2020-2021

Сладкие новогодние подарки 2018-2019

Солодкі новорічні подарунки 2019-2020 — асортимент готових наборів цукерок в святковій упаковці, а також можливість самостійно визначити склад майбутнього подарунка і вибрати упаковку. Ваші подарунки будуть унікальними!

Готуєтеся заздалегідь? Ми вже підготувалися: актуальний каталог, ціни, нові дизайни упаковки і асортимент цукерок доступні на сайті!

Чому працювати з нами?Наша компанія вже більше 10 років успішно позиціонує себе на ринку солодких новорічних подарунків як максимально задовольняє запити найвимогливіших і вимогливих клієнтів. Географія наших клієнтів не обмежується Києвом і Дніпром, так як ми працюємо по всій території України.

Кращий асортимент на будь-який бюджет
На нашому сайті представлені набори солодких новорічних подарунків. Вони складаються з цукерок і солодощів кращих кондитерських фабрик: Рошен, Конті, АВК, Світоч, ХБФ.

За вартістю: від бюджетних варіантів до преміум подарунків.

Прагнучи бути кращими - тільки для наших клієнтів відмінна можливість зібрати подарунок самостійно! Через конструктор подарунків на сайті Ви можете самостійно вибрати склад подарунка і упаковку. Ми підготуємо необхідну кількість подарунків з обраним Вами складом.

На будь-яке свято Рошен, Конті, АВК, Світоч, ХБФ

Солодкі подарунки стануть прикрасою для будь-якого свята. Якщо Ви шукаєте подарунки на Новий Рік, Різдво, 8 березня, День народження і будь-яке інше торжество, то солодкі подарунки від нашої компанії будуть незамінним смачним сюрпризом.

Ексклюзивна упаковка

В асортименті солодкі подарунки в різних упаковках: картонні коробки, пластикові та металеві тубуси, упаковка у вигляді м'яких іграшок, тканинні подарункові мішечки.

Під подарунки будь-якого розміру!

Безкоштовна доставка

Швидка і безкоштовна доставка по всій території України.
Доставимо в заздалегідь обумовлені з Вами терміни, швидко і акуратно!

Напрямки діяльності

  • Комплектація солодких подарунків оптом
  • Пошиття і реалізація подарункової упаковки - мішечки з тканини
  • Продаж новорічної та подарункової упаковки з картону оптом за цінами виробника
  • Новорічні м'які іграшки.
  • Цукерки та шоколад провідних виробників України оптом.
  • У нашому інтернет-магазині Ви зможете купити новорічні солодкі подарунки та набори для дітей і дорослих, цукерки та цукерки в коробках, шоколад, новорічну упаковку і м'які іграшки, чай, кава за оптовими цінами з доставкою по Дніпру і Україні.

Солодкі подарунки з швидкою доставкою в Київ,   Дніпро, Одесу, Харків, Вінницю, Маріуполь,   Львів.